თიბისი კონცეპტის, Visa-ს და M.T.A-ს შეთავაზებების ფარგლებში, 23 დეკემბრიდან სათხილამურო სპორტის მოყვარულები შერჩეულ ონლაინ პლატფორმებზე მულტისკი სეზონური აბონემენტების თიბისი კონცეპტ Visa ბარათებით შეძენისას, 30%-იანი ფასდაკლებით ისარგებლებენ.
19-12-2025
საქართველოს ბანკის მომხმარებლების წახალისებას აგრძელებს.
ზამთარში ავტომობილის ტექნიკური მდგომარეობა განსაკუთრებულ მნიშვნელობას იძენს
SOLO მომხმარებლებისთვის გამორჩეული გამოცდილების შექმნას განაგრძობს.
თიბისი კაპიტალმა ბიზნესპარტნიორებისთვის შემაჯამებელი ღონისძიება - „საქართველო და მსოფლიო: 2025 წლის შეჯამება და 2026 წლის მოლოდინები“ გამართა.
საქართველოს ბანკი ბიზნესების მხარდაჭერას განაგრძობს და მათ პროფესიული ცოდნისა და პრაქტიკული უნარების განვითარებისთვის კიდევ ერთ ახალ შესაძლებლობას სთავაზობს.
თიბისი და საქართველოს ხელოვნური ინტელექტის ასოციაცია (GAIA), ქართულ უნივერსიტეტებთან პარტნიორობით, აგრძელებენ ლექციების სერიას „AI დ ...“ და მომდევნო შეხვედრა სამართალს დაეთმო. კერძოდ, კი შეხვედრაზე განხილული იყო, ხელოვნური ინტელექტისა და ინტელექტუალური საკუთრების დაცვის თემები.
საქართველოს ბანკი, როგორც განათლების მთავარი მხარდამჭერი ბანკი, ახალგაზრდებისთვის შესაძლებლობების შექმნას განაგრძობს.
საახალწლო საჩუქრების შესარჩევად ოჯახის ყველა წევრისთვის PSP-მ ძალიან საინტერესო შეთავაზებები მოგიმზადათ.
ელექტრომობილების პოპულარობა საქართველოში სტაბილურად იზრდება.