"პრეზიდენტ პუტინსა და პრეზიდენტ ზელენსკის შორის უზარმაზარი სიძულვილია".
საქართველოს ბანკი, როგორც ბიზნესის მთავარი მხარდამჭერი, სტუმარმასპინძლობის სექტორის გაძლიერებას აქტიურ რეჟიმში განაგრძობს.
22-12-2025
საუკეთესო საახალწლო გამოცდილების შესაქმნელად, SOLO და Visa ექსკლუზიურად SOLO Visa ბარათის მფლობელებს შესაძლებლობას აძლევს, დაესწრონ ახალი წლის ღონისძიებებს სასტუმრო ტელეგრაფში და ისარგებლონ მათზე მორგებული შეთავაზებით.
თიბისი კონცეპტმა მომხმარებელს ტრადიციულად განსაკუთრებული საახალწლო შეთავაზება მოუმზადა.
„საირმეს რეკრეაციული ფერმა“ ვანისა და ბაღდათის მუნიციპალიტეტებში 13,000 ჰექტარს მოიცავს. მისი მიზანია ბუნებრივი ეკოსისტემის აღდგენა, ტყის დაცვა და მონიტორინგი, წითელ ნუსხაში შეტანილი ცხოველების გამრავლება და მათი ბუნებრივ გარემოში დაბრუნება, ეკოტურიზმის განვითარება - ვიზიტორებისთვის ახალი, საერთაშორისო სტანდარტების ინფრასტრუქტურის შეთავაზება.
საქართველოს ბანკი მცირე და საშუალო ბიზნესის მხარდაჭერას და მათთვის ინფორმაციისა და პრაქტიკული რესურსების გაზიარებას განაგრძობს.
"რუსმა დამპყრობლებმა სუმის ოლქში... ხუთი ათეული მშვიდობიანი მოქალაქე, ძირითადად ხანდაზმული ქალები გაიტაცეს".