საქართველოს ბანკი მცირე და საშუალო ბიზნესების მხარდაჭერას განაგრძობს. ამჯერად, ბანკმა და პლატფორმა QuickShipper-მა მცირე და საშუალო ბიზნესისთვის ერთობლივი შეთავაზება მოამზდეს.
თიბისის საახალწლო კალენდარზე 20-21 დეკემბრის შეთავაზებები უკვე გამოჩნდა.
"კარგი სამშვიდობო შეთანხმების დადების შესაძლებლობა ამჟამად არ არსებობს" - არახამია.
მოკლული მასწავლებლის, გიგა ავალიანის დედა, 22 დეკემბერს პროკურატურასთან აქციას აანონსებს.
"ჯერ ყველას შევხვდები დაველაპარაკები. რაღაც დრო დამჭირდება, რომ მოვისმინო ვინ რას ფიქრობს. მერე მოვყვები ჩემი აზრით რა არის სწორი"
საქართველოს ბანკი ბიზნესების მხარდაჭერას განაგრძობს და მათ პრაქტიკული ციფრული უნარების გასაძლიერებლად კიდევ ერთ ახალ შესაძლებლობას სთავაზობს.
ქალთა გაძლიერებაში შეტანილი განსაკუთრებული წვლილისთვის, განხორციელებული ინიციატივებისა და ქალთა გაძლიერების პრინციპების მიმართ მტკიცე ერთგულებისთვის - თიბისის გაეროს ქალთა ორგანიზაციისგან ჯილდო გადაეცა.
„თეგეტა მოტორსი“ მომხმარებლებს საქველმოქმედო პროექტში თანამონაწილეობის შესაძლებლობას აძლევს.
თიბისი კაპიტალი პირველი საერთაშორისო ფინანსური ინსტიტუტია, რომელიც ტაშკენტის საფონდო ბირჟის წევრი გახდა და უზბეკეთში ფასიანი ქაღალდების ბაზრის ლიცენზირებული შუამავალია.
წლის ყველაზე ჯადოსნური დღესასწაული უკვე ძალიან ახლოს არის- საჩუქრების შერჩევისა და საახალწლო სუფრისთვის მზადების სასიამოვნოდ ქაოსური პროცესებიც ნათლად ჩანს მომავალი დღეების გეგმებში.