„ნოვამ“ 50 მილიონი ლარის 5-წლიანი სადებიუტო ობლიგაციები გამოუშვა. განთავსების ექსკლუზიური აგენტი თიბისი კაპიტალია. ტრანზაქცია 80 მილიონი ლარის ობლიგაციების პროგრამის პირველი ტრანშის ფარგლებში განხორციელდა.
24-12-2025
"საზოგადოება ხშირად გამოხატავს წუხილს იმის გამო, რომ ქართულ სუპერმარკეტებში სასურსათო პროდუქციის ფასები ევროპულ ფასებს მნიშვნელოვნად აღემატება"
"ტრამპის წარმომადგენელმა აშშ-ის დიპლომატებს დაავალა, წინააღმდეგობა გაუწიონ ევროკავშირის ისტორიულ ციფრულ სერვისების აქტს (DSA)"
"ინფორმაცია გიგა ავალიანის სისხლის სამართლის საქმის ირგვლივ განვითარებულ მოვლენებზე..." - პროკურატურის განცხადება.
საქართველოს ბანკმა, ლოიალურობის პროგრამის ფარგლებში, AmEx ბარათის მფლობელებს საახალწლო შეთავაზებები მოუმზადა.
31 დეკემბერს, შეხვდით ახალ წელს კოხტა ბაკურიანში და შეიქმენით საუკეთესო საახალწლო გამოცდილება SOLO-სთან და Visa-სთან ერთად.
ღვინის მწარმოებელმა კომპანიამ „თბილღვინო“ ღვინის მაღაზია და ბარი - The Wine - გახსნა. ახალი სივრცე ირაკლი აბაშიძის N64-ში მდებარეობს და მომხმარებელს მსოფლიოს სხვადასხვა რეგიონიდან შერჩეულ პრემიუმ ღვინოებს სთავაზობს. კომპანიის მთავარი ფინანსური პარტნიორი თიბისია.
"დაკავებულია სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის ყოფილი უფროსი გრიგოლ ლილუაშვილი, რომელსაც ბრალად ედება ქრთამის აღება"
"ზუსტად ვიცი საქართველოშიც და უკრაინაშიც და თითოეული ჩვენგანის ცხოვრებაშიც აუცილებლად გათენდება".
"ხელისუფლება არის ძლიერი, როგორც არასდროს"