„ნოვამ“, თიბისი კაპიტალის ექსკლუზიური მხარდაჭერით, 50 მილიონი ლარის სადებიუტო ობლიგაციები განათავსა
„ნოვამ“ 50 მილიონი ლარის 5-წლიანი სადებიუტო ობლიგაციები გამოუშვა. განთავსების ექსკლუზიური აგენტი თიბისი კაპიტალია. ტრანზაქცია 80 მილიონი ლარის ობლიგაციების პროგრამის პირველი ტრანშის ფარგლებში განხორციელდა.
"საზოგადოება ხშირად გამოხატავს წუხილს იმის გამო, რომ ქართულ სუპერმარკეტებში სასურსათო პროდუქციის ფასები ევროპულ ფასებს მნიშვნელოვნად აღემატება"
"ტრამპის წარმომადგენელმა აშშ-ის დიპლომატებს დაავალა, წინააღმდეგობა გაუწიონ ევროკავშირის ისტორიულ ციფრულ სერვისების აქტს (DSA)"
"ინფორმაცია გიგა ავალიანის სისხლის სამართლის საქმის ირგვლივ განვითარებულ მოვლენებზე..." - პროკურატურის განცხადება
"ინფორმაცია გიგა ავალიანის სისხლის სამართლის საქმის ირგვლივ განვითარებულ მოვლენებზე..." - პროკურატურის განცხადება.
საქართველოს ბანკის საახალწლო შეთავაზებები AmEx ბარათის მფლობელებისთვის
საქართველოს ბანკმა, ლოიალურობის პროგრამის ფარგლებში, AmEx ბარათის მფლობელებს საახალწლო შეთავაზებები მოუმზადა.
შეხვდით ახალ წელს კოხტა ბაკურიანში ქართველ მუსიკოსებთან ერთად - ღონისძიების მხარდამჭერია SOLO და Visa
31 დეკემბერს, შეხვდით ახალ წელს კოხტა ბაკურიანში და შეიქმენით საუკეთესო საახალწლო გამოცდილება SOLO-სთან და Visa-სთან ერთად.
„თბილღვინომ“ ღვინის მაღაზია და ბარი - The Wine - გახსნა
ღვინის მწარმოებელმა კომპანიამ „თბილღვინო“ ღვინის მაღაზია და ბარი - The Wine - გახსნა. ახალი სივრცე ირაკლი აბაშიძის N64-ში მდებარეობს და მომხმარებელს მსოფლიოს სხვადასხვა რეგიონიდან შერჩეულ პრემიუმ ღვინოებს სთავაზობს. კომპანიის მთავარი ფინანსური პარტნიორი თიბისია.
"დაკავებულია სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის ყოფილი უფროსი გრიგოლ ლილუაშვილი, რომელსაც ბრალად ედება ქრთამის აღება"
"ზუსტად ვიცი საქართველოშიც და უკრაინაშიც და თითოეული ჩვენგანის ცხოვრებაშიც აუცილებლად გათენდება"
"ზუსტად ვიცი საქართველოშიც და უკრაინაშიც და თითოეული ჩვენგანის ცხოვრებაშიც აუცილებლად გათენდება".
"ხელისუფლება არის ძლიერი, როგორც არასდროს"