საქართველოს ბანკის ბიზნესკურსს ახალი კურსი “ბიზნეს პროფაილინგი” დაემატა
საქართველოს ბანკი ბიზნესების მხარდაჭერას განაგრძობს და მათთვის ახალ საგანმანათლებლო შესაძლებლობებს ქმნის.
შენ ამას შეძლებ - როგორია საქართველოს ბანკის საახალწლო ვიდეო
ყოველი წლის მიწურულს, საქართველოს ბანკი ახალი წლის ვიდეო რგოლს გვთავაზობს, რომელიც შთაგვაგონებს, გვამოტივირებს, ემოციებით გვავსებს და უსაზღვრო შესაძლებლობების აღმოჩენის გზაზე არ გაჩერებისკენ გვიბიძგებს.
"ამ ხალხს მე ეკლესია დავუბრუნე და მათ საქართველო დამიბრუნეს, თავიანთი თავები მაჩუქეს, მადლობა მათ" - არქიმანდრიტი დოროთე
"ამ ხალხს მე ეკლესია დავუბრუნე და მათ საქართველო დამიბრუნეს, თავიანთი თავები მაჩუქეს, მადლობა მათ" - არქიმანდრიტი დოროთე.
"ფასების დაწევა პროცესის საფუძველზე არის შესაძლებელი. იგივე ეხება, მათ შორის ალბათ ფარმაცევტულ სექტორსაც"
"ფასების დაწევა პროცესის საფუძველზე არის შესაძლებელი. იგივე ეხება, მათ შორის ალბათ ფარმაცევტულ სექტორსაც".
"საგამოძიებო სამსახურმა ორგანიზებული ჯგუფის მიერ სახელმწიფო ბიუჯეტისთვის 3 926 261 ლარის ზიანის მიყენების ფაქტზე, რვა პირი დააკავა"
საქართველოს ბანკის საახალწლო შეთავაზებები მოსწავლეებისთვის
საქართველოს ბანკმა, მოსწავლეებს საახალწლო შეთავაზებები მოუმზადა.
საქართველოს ბანკის საახალწლო შეთავაზებები სტუდენტებისთვის
საქართველოს ბანკმა, ლოიალურობის პროგრამის ფარგლებში, სტუდენტებს საახალწლო შეთავაზებები მოუმზადა.
STEM ოლიმპიადის მონაწილეებისთვის საკონსულტაციო შეხვედრები იწყება - საქართველოს ბანკი, განათლების მთავარი მხარდამჭერი
საქართველოს ბანკის და კომაროვის სკოლის STEM ოლიმპიადა სულ მალე დაიწყება.
S&P Global: თიბისი ხელოვნური ინტელექტის განვითარებით წამყვან ევროპულ ბანკებს შორისაა
საერთაშორისო ავტორიტეტული სააგენტოს - S&P Global-ის მიხედვით, თიბისი ხელოვნური ინტელექტის გამოყენებით მოწინავეა ევროპულ საბანკო სექტორში.
ათწლეულები „თეგეტასთან“ ერთად - კომპანიამ 195 თანამშრომელი საზეიმო ღონისძიებაზე დააჯილდოვა
„თეგეტას“ 30-წლიანი გზა და ადამიანები, რომლებიც კომპანიის წარმატების ისტორიას ქმნიან - „თეგეტა ჰოლდინგმა“  „თანამშრომლების დაჯილდოება 2025“ განსაკუთრებულ გარემოში აღნიშნა.