"ამ ომის დასრულება მხოლოდ დონალდ ტრამპს შეუძლია..."
"ბატონი ირაკლი არის ადამიანი... მაგალითი, თუ როგორ უნდა გიყვარდეს შენი ქვეყანა, შენი ხალხი"
გალტ & თაგარტის მხარდაჭერით, იქომერს ასოციაცია საქართველომ ელექტრონული კომერციის სექტორის ნეთვორქინგ ღონისძიებას უმასპინძლა.
06-02-2026
2026 წლის ზამთრის ოლიმპიური თამაშები იტალიის ჩრდილოეთ ნაწილში, მილანსა და კორტინა-დ’ამპეცოში 6-22 თებერვალს გაიმართება და მასში მონაწილეობას 91 ქვეყანა მიიღებს.
საქართველოს მოსწავლეთა ოლიმპიადამ ინფორმატიკაში, რომელიც წელს ტექ ოლიმპიადების ჰაბის ფარგლებში პირველად გამოცხადდა, ქვეყნის მასშტაბით დიდი ინტერესი გამოიწვია. პირველ ონლაინ ტურში, საქართველოს ყველა კუთხიდან 3000-მდე მოსწავლე ჩაერთო. მონაწილეების 50%-ზე მეტი ოლიმპიადას რეგიონებიდან შემოუერთდა.
თიბისი კონცეპტი და Matchday By Setanta სპორტული მოგზაურობის ახალ სტანდარტს ქმნის და მომხმარებელს აძლევს შესაძლებლობას დაგეგმოს სპორტული მოგზაურობა ერთ სივრცეში - ისარგებლოს Matchday by Setantas-ს ტურებზე 10%-იანი ფასდაკლებით და მიიღოს გამორჩეული სპორტული და კულტურული გამოცდილება, რომლის ორგანიზებაზეც თქვენს ნაცვლად, თიბისი კონცეპტი და მისი პარტნიორები იზრუნებენ.
„ვინც თქვა, ფულით ბედნიერებას ვერ იყიდიო, მან ნამდვილად იცოდა, რაზე საუბრობდა“ - ილონ მასკი
ე.წ. კანონიერი ქურდის "ჯვარსკის" დედას მანანა ლიპარტელიანს, ძმას ავაზ ხონელიძესა და კიდევ 17 პირს აღკვეთის ღონისძიების სახით პატიმრობა შეუფარდეს
"პრეზიდენტმა ძალიან ნათლად თქვა, რომ პუტინი არ უნდა შეჭრილიყო უკრაინაში"
საქართველოს ბანკი მოსწავლეებზე ზრუნვას აგრძელებს. დღეიდან, მოსწავლეებს სპეციალურად მათთვის შექმნილ აპლიკაცია - sCoolApp-ში განახლებული გოჭი-ყულაბა დახვდებათ.