საქართველოს ბანკის გზავნილების აქცია ემიგრანტებისთვის დასრულდა. „საკუთარ თავთან გზავნილის“ კამპანიის გამარჯვებული ამერიკაში მცხოვრები ვაჟა სინჯარაძე გახდა, რომელმაც სუპერპრიზი 10,000 ლარი მიიღო.
04-02-2026
"ის მიზნები, რომელიც ორი უნივერსიტეტის გაერთიანებას გააჩნია, მხოლოდ და მხოლოდ პოზიტიურია"
საქართველოს ბანკის სტუდენტური დასაქმების პროგრამა „ლიდერატორი“ უკვე მეათე წელია მე-3, მე-4 კურსის სტუდენტებსა და ახალ კურსდამთავრებულებს რეალურ სამუშაო გარემოში პროფესიული განვითარების შესაძლებლობას აძლევს.
03-02-2026
თიბისისთვის ბიზნესების ყოველდღიურობის გამარტივება ერთ-ერთი მთავარი პრიორიტეტია.
საქართველოს ბანკი, როგორც მცირე და საშუალო ბიზნესის პარტნიორი, განაგრძობს ქალი მეწარმეების მხარდაჭერას და მათთვის პრაქტიკული ინფორმაციისა და ცოდნის გაზიარებას განაგრძობს.
გაცვლითი კურსის ბიზნეს სტრატეგია: წარმატების მაგალითი საქართველოს კომერციული უძრავი ქონების სექტორში
"ვაფასებთ უკრაინის პრეზიდენტის... გადაწყვეტილებას, ირანის რევოლუციური გვარდიის ტერორისტულ ორგანიზაციად გამოცხადების შესახებ"
„მე მიყვარს ევროპა, მიყვარს ევროპელი ხალხი და ისინი ძალიან ფრთხილად უნდა იყვნენ, რადგან გარდამტეხ მომენტში არიან"
"მშვიდობა ქმნის პროგნოზირებადობას, პროგნოზირებადობა ქმნის ინვესტიციებს, ინვესტიციები ქმნის ეკონომიკურ ზრდას"
საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, ბათუმში SOLO Business-ის დისკუსიების სერიის პირველი ღონისძიება გაიმართა, რომლის ფარგლებშიც საშუალო ბიზნესებმა,