"მოვითხოვთ, ამოქმედდეს ეუთოს მოსკოვის მექანიზმი" - 24 ევროპული ქვეყანა საქართველოზე
"რა შედეგი შეიძლება მოჰყვეს ეუთოს სპეციალური მექანიზმის ამოქმედებას? ეს არ არის უბრალოდ მორიგი მკაცრი საერთაშორისო პროცესი..."
მასშტაბური კომერციული რეალიზაცია, გაყიდვების შემდგომი მომსახურების კომპლექსური მოდელი, ახალი ბრენდები და მყარი პოზიციები რეგიონში - 2025 წელი „თეგეტა ჰოლდინგის“ მძიმე, სატვირთო და სპეციალური დანიშნულების ტექნიკის მიმართულებისთვის გარდამტეხი აღმოჩნდა.
29-01-2026
ევროკავშირის საბჭოს პრეს-სამსახურის მიერ გავრცელებული ინფორმაციით, ბრიუსელში ევროკავშირის საგარეო საქმეთა საბჭოს შეხვედრა გაიმართება
მერცი ამბობს, რომ ირანის რეჟიმის დღეები დათვლილია
"ჩვენ ვიცით, რომ რუსები ახალი დარტყმისთვის ემზადებიან, დაზვერვამ ამაზე ინფორმაცია მოგვაწოდა"
„საირმეს რეკრეაციული ფერმის“ ერთ-ერთი მთავარი მიზანი გადაშენების პირას მყოფი ცხოველების გამრავლება და მათი ბუნებრივ ჰაბიტატში დაბრუნებაა.
საქართველოს ბანკი, კორპორატიული სოციალური პასუხისმგებლობის ფარგლებში, მიზნად ისახავს, ხელი შეუწყოს ქვეყნის ენდემური ეკოსისტემის, ფლორისა და ფაუნის შენარჩუნებას.
ფინანსური განათლების ხელშეწყობის მიზნით, საქართველოს ბანკი პარტნიორებთან ერთად ახალ პროექტს - ფინანსური განათლების სასერტიფიკატო კურსს იწყებს.