თიბისი კაპიტალმა უძრავი ქონების საერთაშორისო ფორუმზე კვლევა წარადგინა
თიბისი კაპიტალმა უძრავი ქონების საერთაშორისო ფორუმზე საქართველოს უძრავი ქონების ბაზრის შესახებ პრეზენტაცია გამართა.
ტრიუმფის 80 წელი - საქართველოს ბანკი სუხიშვილების გენერალური სპონსორია
ქართული ნაციონალური ბალეტი “სუხიშვილები” თაობების, ტრადიციებისა და ინოვაციების განუწყვეტელი კავშირის სიმბოლოდ იქცა, რომელიც მაყურებელს ქართულ კულტურას აცნობს და დაუვიწყარ სანახაობას სთავაზობს
Galt & Tagart-ის კვირის მიმოხილვა - რეზერვები ისტორიულ მაქსიმუმზეა
გასულ კვირაში საქართველოს ეკონომიკაში რამდენიმე მნიშვნელოვანი სიგნალი გამოიკვეთა - სამომხმარებლო ფასებში, რეზერვებში, ტურიზმსა და ფინანსურ ბაზრებზე, რაც გალტ & თაგარტის კვირის მიმოხილვაშია ასახული.
საქართველოს ბანკის საგანმანათლებლო პროგრამებზე მიღება დაიწყო
საქართველოს ბანკი, როგორც განათლების მთავარი მხარდამჭერი, 40-ზე მეტ პროექტს ახორციელებს და უჭერს მხარს, რითაც ქმნის განათლების შესაძლებლობებს მოსწავლეებისთვის, სტუდენტებისთვის, ახალგაზრდა პროფესიონალებისა და მასწავლებლებისთვის.
„თეგეტა ქარსის“ 2025 - რეკორდული გაყიდვები, ახალი ბრენდები და რეგიონული ექსპანსია
2025 წელი „თეგეტა ქარსისთვის“ მრავალმხრივი განვითარების წელი იყო.
თიბისის მენეჯმენტში სიახლეებია
თიბისი ჯგუფის სტრატეგიული მიზანია საერთაშორისო და საქართველოს ბაზრებზე შემდგომი განვითარება და მომხმარებლებისთვის საუკეთესო გამოცდილების შექმნა.
არ გამოგრჩეთ — საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, ქალი მეწარმეებისთვის ვორკშოპი გაიმართება
საქართველოს ბანკი, როგორც მცირე და საშუალო ბიზნესის მთავარი პარტნიორი, აგრძელებს ქალი მეწარმეების მხარდაჭერას და მათთვის პრაქტიკული ცოდნისა და თანამედროვე ბიზნესინსტრუმენტების გაზიარებას.
12-საათიანი საიმედო დაცვის მქონე პრემიუმ ხარისხის ბავშვის საფენები „რასკალსი“ (Rascals) უკვე PSP-შია
პრემიუმ ხარისხის ბავშვის საფენები „რასკალსი“ უკვე ხელმისაწვდომია PSP-ს ქსელში.