"ფასნამატის შემცირება უნდა იყოს შესაძლებელი. ჩვენი აზრით, არასწორი პრაქტიკა იწვევს ამ ყველაფერს"
თიბისი კაპიტალმა უძრავი ქონების საერთაშორისო ფორუმზე საქართველოს უძრავი ქონების ბაზრის შესახებ პრეზენტაცია გამართა.
ქართული ნაციონალური ბალეტი “სუხიშვილები” თაობების, ტრადიციებისა და ინოვაციების განუწყვეტელი კავშირის სიმბოლოდ იქცა, რომელიც მაყურებელს ქართულ კულტურას აცნობს და დაუვიწყარ სანახაობას სთავაზობს
გასულ კვირაში საქართველოს ეკონომიკაში რამდენიმე მნიშვნელოვანი სიგნალი გამოიკვეთა - სამომხმარებლო ფასებში, რეზერვებში, ტურიზმსა და ფინანსურ ბაზრებზე, რაც გალტ & თაგარტის კვირის მიმოხილვაშია ასახული.
09-02-2026
საქართველოს ბანკი, როგორც განათლების მთავარი მხარდამჭერი, 40-ზე მეტ პროექტს ახორციელებს და უჭერს მხარს, რითაც ქმნის განათლების შესაძლებლობებს მოსწავლეებისთვის, სტუდენტებისთვის, ახალგაზრდა პროფესიონალებისა და მასწავლებლებისთვის.
2025 წელი „თეგეტა ქარსისთვის“ მრავალმხრივი განვითარების წელი იყო.
თიბისი ჯგუფის სტრატეგიული მიზანია საერთაშორისო და საქართველოს ბაზრებზე შემდგომი განვითარება და მომხმარებლებისთვის საუკეთესო გამოცდილების შექმნა.
საქართველოს ბანკი, როგორც მცირე და საშუალო ბიზნესის მთავარი პარტნიორი, აგრძელებს ქალი მეწარმეების მხარდაჭერას და მათთვის პრაქტიკული ცოდნისა და თანამედროვე ბიზნესინსტრუმენტების გაზიარებას.
პრემიუმ ხარისხის ბავშვის საფენები „რასკალსი“ უკვე ხელმისაწვდომია PSP-ს ქსელში.