პრეზიდენტი ტრამპი პრეზიდენტ ბაიდენს კვლავ მწვავედ აკრიტიკებს და მას კრიმინალს უწოდებს. იგი, ამ განცხადებით გამოახმაურა სტატიას, სადაც აღნიშნული იყო, რომ ტრამპისა და მისი მოკავშირეების წინააღმდეგ, გამოძიება „მტკიცებულებებს მოკლებული იყო“.
„1 ნოემბრიდან ქართული ოცნების მორიგი „კეთილშობილური“ კანონი შედის ძალაში" - იურისტი ნიკა სიმონიშვილი
ინფრასტრუქტურის მინისტრის ყოფილი მოადგილე კობა გაბუნია დააკავეს, ჩხრეკა ჩატარდა ყოფილი მინისტრის - ქარსელაძის სახლში.
30-10-2025
ფაშინიანი: "სომხეთის შემთხვევაში, ვფიქრობ, რომ საქართველოს ევროპული პერსპექტივები ძალიან მნიშვნელოვანია".
31 ოქტომბერსა და 1 ნოემბერს მოლდოვაში ევროპის 23 წლამდელთა ჩემპიონატი გაიმართება.
თუ ხარ VII-XI კლასის მოსწავლე, 30 ნოემბრის ჩათვლით, დარეგისტრირდი საქართველოს ბანკის და კომაროვის სკოლის STEM ოლიმპიადაზე, გამოავლინე შენი ცოდნა ფიზიკისა და მათემატიკის მიმართულებით და გაიმარჯვე.
გალტ & თაგარტი საფონდო ბირჟებზე ინვესტირებით დაინტერესებული მომხმარებლების წახალისებას და მათთვის ახალი შესაძლებლობების შექმნას განაგრძობს. სწორედ ამ მიზნით, თრეიდინგის ჩემპიონატი ოფიციალურად დაიწყო.
,,კეიპაქსი’’ — სარეკლამო კომპანიაა, რომელიც ქართული ბიზნესებისთვის ქმნის ისეთ ბრენდირებულ პროდუქტებს, რომლებიც ორიგინალურობითა და ხარისხით გამოირჩევა.
Global Finance-ის 26-ე ყოველწლიურ მსოფლიოს საუკეთესო ციფრული ბანკების დაჯილდოებაზე საქართველოს ბანკმა კიდევ ერთი ჯილდო მოიპოვა — ბანკი გახდა საუკეთესო სამომხმარებლო ციფრული ბანკი ონლაინ პროდუქტების შეთავაზების მიმართულებით.
31 ოქტომბერს, თბილისში, “შერატონ გრანდ მეტეხი პალასში” ელექტრონული კომერციის შესახებ წლის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი ღონისძიება – eCommerce Day Georgia 2025 გაიმართება, რომლის მთავარი პარტნიორი საქართველოს ბანკია.