საქართველოს ბანკმა მორიგი საერთაშორისო აღიარება მოიპოვა. ამჯერად, ბანკმა Qorus-Infosys Finacle Banking Innovation Awards 2025-ზე, პროდუქტისა და სერვისის ინოვაციის კატეგორიაში, ვერცხლის ჯილდო მიიღო. დაჯილდოების ცერემონია წელს საბერძნეთში, ათენში გაიმართა.
04-11-2025
საქართველოს ბანკი ქართველი კრეატორების მხარდასაჭერად პირველ, მასშტაბურ YouTube რეალითი შოუს “კრეატორს” ახორციელებს. ინიციატივის მიზანი, საქართველოში YouTube სივრცის განვითარების ხელშეწყობა, ეკოსისტემის გაძლიერება და კონტენტ კრეატორების მხარდაჭერაა.
თიბისის ერთ-ერთი მთავარი პრიორიტეტი, ახალ თაობაზე ზრუნვა და მათი განვითარების ხელშეწყობაა.
“სუხიშვილების” 80 წლის იუბილესადმი მიძღვნილი გამოფენა 1 დეკემბრამდე გრძელდება.
კომაროვის სკოლისა და საქართველოს ბანკის პროექტ STEM სკოლაში, მეექვსე ნაკადის, 2025 წლის შემოდგომის მიღებაზე, განაცხადების რეკორდული რაოდენობა შემოვიდა.
საქართველოს "საშინელი" შეფასება აქვს
"ჯო უილსონს ჩემი სრული და უპირობო მხარდაჭერა აქვს ხელახლა არჩევისთვის - ის იმედს არასდროს გაგიცრუებთ" - აცხადებს აშშ-ის პრეზიდენტი, დონალდ ტრამპი სოციალურ ქსელ TruthSocial-ზე და აშშ-ში მოახლოებული კონგრესის არჩევნების წინ სამხრეთ კაროლინელ ამომრჩეველს მიმართას.
ივენთ კომპანია „ივენტორიქსი“ საქმიანობის ახალ ეტაპზე გადადის
საქართველოს ბანკი - საქართველოს ოლიმპიური ნაკრების მთავარი სპონსორი.
03-11-2025
საქართველოს ბანკისა და კომაროვის სკოლის თანამშრომლობით STEM ოლიმპიადის მესამე სეზონი წარმატებით მიმდინარეობს.