11/11 თიბისი განაწილების მორიგი ჯადოსნური დღეა- წყვილი თარიღი, როდესაც შერჩეულ ობიექტებში განსაკუთრებული შეთავაზებები გხვდებათ და განაწილების პროდუქტის სარგებელთან ერთად, დამატებით ქეშბექებს იღებთ.
10-11-2025
საქართველოს ბანკისა და კომაროვის სკოლის ერთობლივი პროექტი- STEM ოლიმპიადა 2023 წელს მეცნიერებებისა და მომავლის პროფესიების პოპულარიზაციის მიზნით შეიქმნა.
ზამთრის მოახლოებასთან ერთად, ამინდი მკვეთრად იცვლება - ტემპერატურა იკლებს, ხილვადობა რთულდება და გზებზე მოცურების რისკიც იზრდება.
პაპუაშვილი: "დავსვი კითხვა, ვისგან მოდის ეს მოთხოვნა? - პასუხი ვერ მივიღე, სიჩუმე იყო ამის პასუხი".
ზელენსკი: "პუტინი უკრაინაში ომის დასრულებამდე კიდევ ერთ ევროპულ ქვეყანას დაესხმება თავს".
ტრამპი: "ყველას გადავუხდით, მინიმუმ, 2 000 დოლარს, ერთ ადამიანზე (მაღალშემოსავლიანი მოქალაქეების გარდა)".
"არასრულწლოვანის გაუპატიურების და ორი არასრულწლოვანის მიმართ გარყვნილი ქმედების ჩადენის ფაქტებზე ერთ პირს ბრალდება წარუდგინა".
07-11-2025
"სრულმასშტაბიანი ომი ბელარუსის ტერიტორიიდან დაიწყო. ამას არავინ დაივიწყებს" - ზელენსკი.
"ვიქტორი თვლის, რომ არც ისე შორეულ პერსპექტივაში ჩვენ ამ ომს დავასრულებთ" - ტრამპი ორბანზე
საქართველოს ბანკი საბანკო პროდუქტების განვითარებას და ბიზნეს მომხმარებლებისთვის დამატებითი შესაძლებლობების შექმნას განაგრძობს. ამჯერად, ბანკმა Mastercard-თან პარტნიორობით, ახალი პრემიუმ ბარათი – Mastercard Corporate Card წარადგინა.