თიბისიმ Black Friday-სთვის ერთგულ მომხმარებლებს წელსაც მათ საჭიროებებზე და სურვილებზე მორგებული შეთავაზება მოუმზადა.
27-11-2025
საქართველოს ბანკი, როგორც განათლების მთავარი მხარდამჭერი, პარტნიორ ორგანიზაციებთან ერთად ახალი პროექტების განხორციელებას აქტიურად განაგრძობს.
"ცხოველი, რომელმაც ეროვნული გვარდიის ორი წევრი დაჭრა, თავადაც მძიმედ არის დაჭრილი, მაგრამ მიუხედავად ამისა, ძალიან დიდ ფასს გადაიხდის"
"ყველა საჭირო ზომა უნდა მივიღოთ იმისათვის, რომ ვუზრუნველვყოთ ნებისმიერი ქვეყნიდან ჩამოსული ნებისმიერი უცხოელის გაძევება"
უკრაინის გენშტაბის ინფორმაციით, რუსეთმა, უკრაინაში, ომის დასაწყისიდან დღემდე, 1,169,690 ჯარისკაცი დაკარგა.
2025 წლის 27–29 ნოემბერს თბილისში მონაცემებისა და ტექნოლოგიების მიმართულებით რეგიონის ყველაზე მასშტაბური ფესტივალი – DataFest Tbilisi 2025 - გაიმართება.
26-11-2025
საქართველოს ბანკი ახალგაზრდებისთვის შესაძლებლობების შექმნას განაგრძობს.
თიბისი კაპიტალმა სურსათითა და საყოფაცხოვრებო პროდუქტებით ვაჭრობის სექტორისთვის (FMCG) 2025 წელი შეაჯამა და პარტნიორებს, ტრადიციულად, ახალი კვლევა წარუდგინა.
საქართველოს ბანკის კამპანიები პარტნიორ სააგენტოებთან ერთად კიდევ ერთხელ მოხვდა საერთაშორისო კრეატიული დაჯილდოების შორთლისტში.
ბარსელონაში, ADCE-ს რიგით 34-ე დაჯილდოების გალა ცერემონიაზე ADCE Creative Week 2025, ევროპის 24 ქვეყნიდან წარდგენილ 653 ნამუშევრის შეფასების შედეგად, წლევანდელი ADCE გრან პრი და ჯამში 5 ჯილდო ქართულმა კამპანიამ “ჩიტებს ფრენა არ ავიწყდებათ” მოიპოვა.