თიბისი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული ბრენდი, მუდმივად ითვალისწინებს მათ საჭიროებებს და პარტნიორ ობიექტებში, მათზე მორგებულ შეთავაზებებს უმზადებს.
16-02-2026
150-მდე დელეგატი 40-მდე ქვეყნიდან - „ვოლვო ქარ კავკასიამ“ Volvo Cars EMEA-ს ყოველწლიურ იმპორტიორთა ბიზნესკონფერენციას, ისტორიაში პირველად, საქართველოში უმასპინძლა. ღონისძიებაზე, რომელიც წელს უკვე მეცხრედ გაიმართა, გასული წლის შედეგები შეაჯამეს და შვედური ბრენდის სტრატეგიული მიმართულებები განიხილეს.
"ჩვენ ბევრ კომპრომისზე წავედით. პუტინი და მისი მეგობრები ციხეში არ სხედან. ეს არის ყველაზე დიდი კომპრომისი, რაზეც ოდესმე მსოფლიო წასულა“
„მშვიდობის საბჭო“ ისტორიაში ყველაზე მნიშვნელოვანი საერთაშორისო ორგანო იქნება"
საქართველოს ბანკი მომხმარებლების წახალისებას განაგრძობს და მორიგ შეთავაზებას უკეთებს.
ინვესტიციის მოცულობა 10 მლნ დოლარს აჭარბებს
თიბისიმ და დეველოპერულმა კომპანიამ “ბანი 2007” თანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმეს, რომლის ფარგლებშიც ბორჯომში Hilton Garden Inn აშენდება.
გამჭვირვალობისა და საუკეთესო ანგარიშგების აღიარება - „თეგეტა“ „საუკეთესო წლიური ანგარიშისა და გამჭვირვალობის ჯილდოს“ (BARTA) მფლობელია. კომპანიას საპატიო ჯილდო მსხვილი არასაფინანსო კომპანიების კატეგორიაში გადაეცა.
თიბისი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული ბრენდი, მათ მუდმივად ანებივრებს მრავალფეროვანი შეთავაზებებით, განსაკუთრებით კი, მნიშვნელოვან თარიღებში.